trešdiena, janvāris 11, 2006

Kas būtu, ja būtu?

Kas būtu, ja būtu? Bieži vien uzdodam mēs sev šo jautājumu.. Bieži arī atbildam ar ideālu atbildi, bet ar atbildi, kuru mēs nebijām realizējuši.. Tātad, šovakara tēma - Kas būtu, ja būtu?

Labvakar, uzrakstīšu nelielu rakstu par šo tēmu.. Interesants jautājums, bet jautājuma atbilde nekad netiks realizēta, jo bieži vien cilvēki uzdod šādus jautājumus, kad kaut ko nožēlo.. Bet kāpēc, tad cilvēki nožēlo? Ko viņiem nožēlot? Uzskatu, ka nožēlot vispār nevajag, jo tas, ko nožēlo, jau ir vēsture un kā zināms - laiku neatgriezīsi.. Bet, nenovirzīsimies no tēmas un turpināsim runāt par tēmu..

Kas būtu, ja būtu? Kas būtu, ja es nokļūtu ēkā, kurā tūliņ notiks sprādziens? Kas būtu, ja es lidotu ar lidmašīnu, kura tūlīt pieskarsies zemei ar lielu ātrumu? Kas būtu, ja manī ielaistu vairākas lodes? Atbilžu variantu ir ļoti daudz, bet neviena no tām nav pareiza, jo mēs nezināsim īsto situāciju. Pašam man ļoti patīk domāt par šo jautājumu, jo tajā brīdī cilvēkam labi strādā smadzenes un cilvēks fantazē. Mani interesē, kā būtu atrasties katastrofas epicentrā.. Kādas būtu bijušas manas sajūtas, emocijas, mana rīcība un reakcija uz to visu. Šobrīd varu teikt - mierīga, jo pēc dabas esmu mierīgs cilvēks. Bet es nezināšu, kādas man tās būtu, atrodoties tajā mirklī katastrofas epicentrā.. Varbūt, es būtu histērijā un panikā, varbūt to visu novērotu mierīgi un priecātos par atlikušajām dzīves minūtēm.. To es nekad neuzzināšu un domāju, ka Jūs, dārgie lasītāji, arī to neuzzināsiet.

Ir bijuši gadījumi, kad es biju sācis domāt: 'Kas būtu, ja būtu es šādi izdarījis?' Tad vienmēr ienāk prātā, tā rīcība, kāda būtu bijusi labāka un vieglāka. Man šādi iznāk tāpēc, ka īstajā brīdī nezinu, kā rīkoties. Kāpēc, tad tā notiek? Atbildi šim jautājumam es zinu un tā ir ļoti vienkārša - jo es zinu vairākus veidus un paņēmienus, kā tikt galā ar to lietu, bet nezinu, kura būtu labāka.. Tāpēc, izvēlos grūtāko! Mans Jums, dārgie lasītāji, ieteikums - padomājiet arī kādreiz paši par šo jautājumu, varbūt, uzzināsiet, ko jaunu priekš sevis un priekš citiem. Ja vēlaties un ir kāds brīvs laiciņš - iepublicējiet savu stāstu komentāros! Paldies, Jums!

Bet mēs nebeigsim runāt šovakar.. Turpināsim ar to, ka cilvēki īsti neizprot vārda 'nožēlot' jēgu..

Ko tad cilvēks bieži vien nožēlo? Nožēlo, kaut ko sliktu? Kaut ko neizdevušos? Kaut kādu neveiksmi? Raksta sākumā minēju, ka pats neko nenožēloju un uztveru visu pozitīvo un negatīvo ar smaidu. Tā, tas arī ir! Īsti neizprotu, kāpēc cilvēki nožēlo.. Priekš kam viņi nožēlo? Arī par šo jautājumu esmu domājis un runājis.. Uzskatu, ka cilvēki nožēlojot, tikai mierina sevi, lai nebūtu liekais stress un uztraukums.. Bet no tā tak nav jēga.. Cilvēks laiku neatgriezīs atpakaļ un atgriezties tajā arī nevarēs.. Tātad, ja atgriezties nevarēs, tad jēga nožēlot? Cilvēkus, kuri ir kaut ko nožēlojuši, lūgums Jums - ierakstiet komentāros, kāpēc Jūs esat nožēlojuši un kāda ir jēga no tā..

Pagaidām beigšu rakstīt, jo īsti vairs nezinu par ko rakstīt.. Visu labu.

6 Comments:

Anonymous Anonīms said...

parasti runaaju daydz, bet ssoreiz truukst vaardu...:)))tu jau zini ko domaaju...;)

11 janvāris, 2006 23:21  
Blogger defs said...

jā, protams, ka zinu, zilonīt :)

11 janvāris, 2006 23:21  
Anonymous Anonīms said...

tb daudz

11 janvāris, 2006 23:22  
Anonymous Anonīms said...

Hmm par sho teemu var tieshaam daudz runaat, un diskuteet... ;)
Starpcitu tieshaam jauks raksts :)
Hmm ko lai saku..., manupraat cilveeki nozzeelo, jo vinjiem ir ceriiba, ka vinji kko mainiis, vai arii kkas mainiisies, bet dziivee taa tieshaam nenotiek.Ir cilveeki, kas speej pienjemt lietas, bet ir taadi kas nespeej, un taadeelj vnk vinji arii nozzeelo visu, bet nav tieshaam taa veerts, kaa jau tu teici laiku atpakalj nepagrieziisi ;)

11 janvāris, 2006 23:54  
Blogger defs said...

:)

12 janvāris, 2006 00:08  
Anonymous Anonīms said...

Kaa buutu, ja buutu...tas visnotall ir bijis nosleepumu pilns jautaajums...Ieteiktu noskatiities lieliesku filmu "Durvis aizveras" - kuras centraa ir kaadas sievietes dziive un tas, kas notiktu, ja vinna nebuutu nokaveejusi metro...lai nu kaa - ir veerts noskatiities un padomaat par to, kas reizeem notiktu ar mums, ja mees peekshnji izhjauktu ikdienas lietu kaartiibu...!?

19 janvāris, 2006 13:59  

Komentāra publicēšana

<< Home