sestdiena, janvāris 07, 2006

Gļuki iekš Mozillas Firefox..

Labvakar! Te atkal raksta Jums defs. Šovakar gribētu mazliet Jums pastāstīt par unikālo brauzeri Mozilla Firefox un par tā gļukiem..

Apmēram, divas nedēļas atpakaļ man parādījās kaut kādi jocīgi un brīnumaini gļuki.. Pirmais gļuks bija vienkāršs - neielādēja ne vienā saitā bildes. T.i., ne .jpg, ne .gif formāta bildes. Domāju, varbūt pie vainas ir vecā Firefox versija, bet pēc kādām piecām minūtem, es atklāju vēl vienu gļuku ar Firefox..

Pēc kāda faila lejupielādes man vienmēr pieprasa A: disku, manā gadījumā, tas ir Floppy.. Nesaprotami kāpēc tas notiek.. Aizmirsu pieminētu to, ka ne tikai pēc lejupielādes tas notiek, bet arī pirms lejupielādes.. Izklausās smieklīgi, bet tā ir. Šovakar lejupielādēju pēdējo Mozilla Firefox versiju un biju domājis, ka viss pazudīs, BET es maldījos.. Viss ir tas pats, nekas nav pazudis.. Ar IE man viss ir ok, nekas negļuko, bet ar Firefox.. Uhh, uhh.. Labi, pašlaik es pabeigšu taisīt vienu īsu filmiņu un iešu gulēt. Arlabunakti.

1 Comments:

Anonymous Anonīms said...

Tas ir taapeec, ka pirms tam biji saglabaajis failu ieksh Floppy. Atver Tools -> Preferences vai Options (neatceros kaa bija ieksh win) un uzliec lai seivo kaut kur citur, tikai ne A:.

12 janvāris, 2006 23:41  

Komentāra publicēšana

<< Home