trešdiena, janvāris 04, 2006

Bezmiegs..


Pulkstenis ir 4:31 un es neguļu.. Ļoti interesanti, kāpēc cilvēks neguļ un kāpēc vispār viņam rodas bezmiegs..

Uzskatu, ka bezmiegs ir pārdzīvošana, uztraukšanas par kaut ko, drīzāk par draugiem, par notikumiem, arī par radiem.. Augstāk minētais varētu būt visādās jomās.. Bet mani uztrauc jautājums tieši kāpēc rodas bezmiegs, kā tas rodas un no kurienes rodas.. Lūk, pašlaik izlasīju vienu rakstu iekš miegs.lv un tā arī īsti neizpratu, kas tur ir domāts.. No tiem minētajiem faktoriem, mani neskar neviens, bet skaidri un tieši jautājums: KAS IR BEZMIEGS? Varbūt neesmu spējīgs rast šim jautājumam atbildi, jo esmu pārāk jauns un pārāk maz zinu par šīm lietām, bet centīšos kādreiz rast atbildes un domāju, ka šajā brīnumainajā blogā arī ierakstīšu to, ko esmu domājis par šo tēmu..

Guļot bezmiegā, izbaudīju ielu klusumu un skaistumu.. Tik klusi pašlaik ielās, tikai pa retam ierejas kāds suns un pabrauc kāda mašīna garām.. Apmēram, kaut ko līdzīgu esmu sajutis, kad eju mājās no draudzenes.. dzirdu dažu mašīnu rūkoņu, suņu rejas, bet pats patīkamākais ejot mājās ir tas, ka dzirdu, kā jūra šalc. Tas ir pats patīkamākais, ko esmu dzirdējis atrodoties no jūras pāris kilometru attālumā un man ļoti patīk tā skaņa. Kāpēc tad man patīk tā skaņa? Neesmu cilvēks, kurš ir dzimis uz ūdens. Man patīk jūra un ūdens, kaut peldēt es nemāku.. Man patīk jūra un tās devumi, kaut brīžiem man ir bail no tās.. Droši vien, tas tāpēc, ka māku novērtēt un izbaudīt tas dotību mūsu pasaulē un arī manējā pasaulē.. Labi, mani dārgie.. Tagad gan es iešu gulēt, t.i., centīšos es aizmigt un izgulēties.. Uz redzi!

3 Comments:

Anonymous Anonīms said...

daargais, zeel, ka agraak nepaguvu iekomenteet, jo tad saaktu ar vaardiem jaunais cilveek marss uz gultu-cik pulkstens !! :))) teksts sanaacis baigi labais-tiesaam labi :)


PS-ar nepacietiibu gaidu, kad atradiisi atbildes-ssis teemas sakaraa ;)

04 janvāris, 2006 14:10  
Blogger defs said...

paldies :) patīkami, ka cilvēks spēj novērtēt manu darbu :)

05 janvāris, 2006 00:13  
Anonymous Anonīms said...

Tu tiešām raksti labāk, nekā biju domājis!

05 janvāris, 2006 00:28  

Komentāra publicēšana

<< Home